Zaloguj
Dodaj
AAA
Usługi
Nasze usługi

W portalu scoreo.pl dostępne są następujące usługi:

 

Dostęp do informacji na temat firm

 

·      Dostęp podstawowy - oferujemy dostęp do informacji zgromadzonych w bazach scoreo.pl na temat firm, w szczególności danych rejestrowych firm, danych na temat siedzimy, danych kontaktowych i danych na temat godzin otwarcia oraz danych dotyczących opinii internautów i klientów oraz danych finansowych. Dostęp do danych w zakresie podstawowym jest bezpłatny.

 

·      Dostęp rozszerzony - oferujemy dostęp do informacji zgromadzonych w bazach scoreo.pl na temat firm, w szczególności danych rejestrowych firm, danych na temat siedzimy, danych kontaktowych i danych na temat godzin otwarcia oraz danych dotyczących opinii internautów i klientów oraz danych finansowych. Rozszerzony zakres danych na temat firm obejmuje zakres podstawowy danych na temat firm rozszerzony o dane archiwalne, w tym zarchiwizowane opinie i publikacje, szczegółowe dane rejestrowe, szczegółowe dane finansowe. Dostęp do danych w zakresie rozszerzonym jest płatny zgodnie z cennikiem.

 

Wizytówki firm

 

Oferujemy kilka form prezentacji danych na temat firm. Aktualnie dostępne formy to:

 

·      Wizytówka podstawowa – wizytówka firmy wraz z dostępem do samodzielnej obsługi aktualizacja danych i zarządzania wizytówką. W ramach tej formy prezentacji każdy upoważniony użytkownik może zamieszczać i zmieniać następujące elementy i dane: logo, zdjęcie domyślne, opis firmy, dane podstawowe i dane kontaktowe, godziny otwarcia oraz dodawać aktualności, produkty i usługi oraz zdjęcia. Dane na temat finansów, opinie i treści pochodzące z monitoringu prezentowane są na podstawie zgromadzonych danych, automatycznie. W wizytówce podstawowej aktywne linki są zablokowane.

 

·      Wizytówka Premium – wizytówka firmy wraz z dostępem do samodzielnej obsługi aktualizacja danych i zarządzania wizytówką. W ramach tej formy prezentacji każdy upoważniony użytkownik może zamieszczać i zmieniać następujące elementy i dane: logo, zdjęcie domyślne, opis firmy, dane podstawowe i dane kontaktowe, godziny otwarcia oraz dodawać aktualności, produkty i usługi oraz zdjęcia. Dane na temat finansów, opinie i treści pochodzące z monitoringu prezentowane są na podstawie zgromadzonych danych, automatycznie. W wizytówce podstawowej aktywne linki są dozwolone.

 

Dodatkowo w ramach Wizytówki Premium udostępniamy możliwość sterowania widocznością elementów wizytówki, dzięki czemu możliwe jest pokazywanie lub ukrywanie następujących wybranych elementów wizytówki: o firmie, dane, aktualności, produkty, usługi, opinie, więcej o firmie, galeria, informacje finansowe.

 

·      Wizytówka Premium Plus – wizytówka firmy wraz z dostępem do samodzielnej obsługi aktualizacja danych i zarządzania wizytówką. W ramach tej formy prezentacji każdy upoważniony użytkownik może zamieszczać i zmieniać następujące elementy i dane: logo, zdjęcie domyślne, opis firmy, dane podstawowe i dane kontaktowe, godziny otwarcia oraz dodawać aktualności, produkty i usługi oraz zdjęcia. Dane na temat finansów, opinie i treści pochodzące z monitoringu prezentowane są na podstawie zgromadzonych danych, automatycznie. W wizytówce podstawowej aktywne linki są dozwolone.

 

Dodatkowo w ramach Wizytówki Premium Plus udostępniamy możliwość sterowania widocznością wizytówki i jej elementów, dzięki czemu możliwe jest pokazywanie lub ukrywanie następujących wybranych elementów wizytówki: o firmie, dane, aktualności, produkty, usługi, opinie, więcej o firmie, galeria, informacje finansowe, a także zastrzeżenie widoczności wszystkich elementów wraz z danymi.

 

Raporty

 

·      Raport podstawowy – raport, w ramach którego prezentujemy dane podstawowe zgromadzone w bazach scoreo.pl, w tym dane archiwalne, w szczególności informacje prezentowane w wizytówce wybranej firmy, tj.: o firmie, dane, aktualności, produkty, usługi, opinie, więcej o firmie, galeria, informacje finansowe (aktualne) oraz informacje zaczerpnięte z rejestrów.

 

·      Raport rozszerzony – raport, w ramach którego prezentujemy dane podstawowe zgromadzone w bazach scoreo.pl, w tym dane archiwalne, w szczególności informacje prezentowane w wizytówce wybranej firmy, tj.: o firmie, dane, aktualności, produkty, usługi, opinie, więcej o firmie, galeria, informacje finansowe, jak również szczegółowe dane archiwalne (z ubiegłych lat) oraz informacje zaczerpnięte z rejestrów.

 

·      Raport Premium

·      Raport Premium PlusFirmy
Produkty
Aktualności
Usługi
Opinie
Szukasz sprawdzonej firmy? Sprawdź bazę firm SCOREO. Poznaj aktualne dane kontaktowe, opinie, informacje finansowe i ofertę.
Szukasz dobrych produktów? Sprawdź bazę produktów SCOREO. Poznaj aktualne oferty, opinie i dane kontaktowe firm.
Szukasz aktualnych informacji? Sprawdź najnowsze publikacje firm w SCOREO. Poznaj aktualne treści, opinie i dane kontaktowe firm.
Szukasz pewnych usług? Sprawdź bazę usług SCOREO. Poznaj aktualne oferty, opinie i dane kontaktowe firm
Szukasz opinii na temat firm, produktów i usług? Sprawdź opinie zgromadzone w SCOREO. Poznaj aktualne opinie internautów i klientów.